Põhipraktika eneseanalüüs

Põhipraktika nädal (18.11 – 24.11)

Sisekoolitus sai lõpule. Tunnistused on käes, koopiad tehtud ja sekretärile edastatud ning tunnistused õpetajatele laiali jaotatud.

21-22 käisin Tartus  haridusportaali korraldatud hariduskonverentsil  ja -messil. Direktor tahtis, et ma tutvuksin Elioni ja Samsungi koostöös pakutava Samsungi interaktiivse klassiruumiga. Kuna meil on uue koolihoone laiendamine käsil, siis saan mina haridustehnoloogina tehnilise sisu poole pealt kaasa rääkida ja soovitusi teha.

Nõukogus sai otsustatud, et sellel õppeaastal (kevadel) saab teoks Metoodikapäeva idee. Alustasin selle kavandamist.

Põhipraktika nädal (25.11 – 01.11)

2-3 jaanuar toimuva sisekoolituse paik on kindlaks määratud ja nüüd saan koolitusfirmaga alustada sisulistel teemadel läbirääkimisi.  Kuna VANKeR programm hakkab lõppema, siis tegelesin sellel nädala kaks päeva veel viimaste maksetaotluste saatmise ning arvete ja muude paberite korrastamisega. Nii nagu alati, tegelesin ka igapäevaste küsimuste-vastustega.

Alustasime koos autokooli juhatajaga autokooli õpilaste baasi integreerimist meie kooli infosüsteemiga. See on mõtekas, sest ligi 70% autokoolis õppijatest on meie oma kooli õpilased.

One thought on “Põhipraktika eneseanalüüs

1. Pingback: Haridustehnoloogia praktika aruanne | Katriini ajaveeb