Vaatluspraktika eneseanalüüs

Ülesandeks  on eelkõige vastata  küsimusele kuidas hindad ennast ja oma haridustehnoloogilisi pädevusi võrreldes eelpraktikal kogetuga?

Nagu ma ka eelmises kirjelduses välja tõin, oli minu jaoks vaatluspraktika kinnituseks, et ma olen seni oma tööga liikunud õiges suunas. Nägin, et ka teised HT tegelevad sarnaste probleemide ja ülesannetega. Muidugi on meie töös erinevusi, sest koolid on erinevad, õppekavad ja ka õpetajad on erinevad, kuid põhiülesanded on ikka sarnased.

One thought on “Vaatluspraktika eneseanalüüs

1. Tänan. Pisut on selles sissekandes puudu eneseanalüüsist – mida ma oskan juba ja mida peaksin endas arendama, kuidas saaksin seda arendada jms. Praegu oled pigem jah piirdunud kokkuvõttega, et liigud õiges suunas, aga ma oleks oodanud natuke peatumist sellel “liikumise” protsessis – kuhu liigud ja mis sellel teel toimub. Siiski aitäh sulle.