Õppedisaini alused 06.10.2012 kontakttund

Tänases kontakttunnis sai lahendatud tudengite probleemid dippleriga ja vastatud õppetööga seotud küsimused. Selgemaks sai ka õppedisaini mudeli olemus. Tegelesime oma grupitöödega. Meie grupi kolmas liige oli seekord puudu. Sellest hoolimata, panime paika grupitöö teema. Planeerime disainida kursuse Saalihoki algajatele. Kursuse idee siis selline, et õpilane teeb esmalt endale selgeks mängu olemuse ja põhireeglid. Edasi alustab ta tehnika ja taktika õppimist. Selleks  filmib ta oma treeninguid ja saadab videod treenerile, kes  annab omakorda õpilasele tagasiside ja soovitusi.

Kontakttunni lõpus sai sõnastatud ka antud kursuse õpiväljund: Õpilane osaleb saalihoki mängus lähtuvalt reeglitest, mõistab kohtuniku märguandeid, valib ja rakendab sobivat mängutehnikat ning – taktikat vastavalt mängu situatsioonile.