II kontakttund – digitaalsete õppematerjalide koostamine

Digimina

Arvutipõhised testimised

Student Response Systems – õpilaste vahetu tagasiside süsteem

Veebipõhised:

Socrative

Pingo

Flisti

Elo soovitas kuulata sir Ken Robinson’i – räägib õppimisest, revolutsioonist õppimises ja piirideta õppimisest.

Helle tutvustas Avita õppematerjali e-tund (geograafia õpetamine 7.klassis), mis on hetkel õpetajatele katsetamiseks.

Video allalaadimiseks

4kdownload – youtube’i laadib alla flashi-failina

HandBrake – video konvertimiseks mp4

E-õpiku tegemine iBooks Author’iga

Piltide otsimiseks flickr/creativecommons

Ja siis läks selliseks tormamiseks, et need, kel mac’i arvutil kogemused puuduvad, neil oli järele jõudmisega üsna keeruline … :(

Leidsin koha, kuidas lisada uusi erineva paigutusega (layout) küsimusi, sain hakkama paari küsimuse koostamisega, Elo õpetas, kuidas cmd+shift+4 vajutades ja hiirt kasutades saad välja lõigata pildi, mis läheb otse desktop’ile. Sain oma algelist raamatukest iPad’iga vaadata.

Üliväga tahaks leida aega ja võimalust teha üks e-õpik.

Ja mac’i ruumi vabakasutus on T 16-20 ja P 10-14. Seega tasub tulla katsetama ning teha üks e-õpik ise valmis.