Lühike enesetutvustus

Minu nimi on Kaire (nagu blogi nimestki näha võib).

Üsna keeruline on öelda, kes ma olen, kuna on mul on mitmeid väga erinevaid rolle. Aga kui ajalises järjekorras alustada, siis kõigepealt olen ema. Mul on kolm tütart (24, 19, 16), neist kaks bioloogilist ja vanim kasutütar.

Töötan kahes minu jaoks võrdselt olulisel töökohal. Olen Tabasalu lasteaed Tibutare õppealajuhataja ning Tallinna Ülikooli Pedagoogilise Seminari lektor (alushariduse ja täiendusõppe osakonnas). Lektorina loen aineid Mäng kultuurilise, arengulise ja pedagoogilise meetodina, Lapse õpivalmidus ja koolipedagoogika (viimast aastat), Organisatsiooniteooria ja juhtimise alused) ning Arvuti lasteaias. See viimane on mu vaieldamatu lemmik.

Huviks magistritöö valguses on lasteaiaõpetajate haridustehnoloogilised pädevused ning nende areng (seega õpetajaharidus).

Vabal ajal meeldib lugeda, fotoaparaadi ja videokaameraga looduses jalutada ning käia (sammulugeja alati peal).

See on vist üldjoontes kõik.

One thought on “Lühike enesetutvustus

1. Pingback: IFI7053 algab | Kaire Kollom