Kodutöö: Tunnikavad

Koostasin 3 erinevat tunnikava 8. klassi geograafias loodusvööndite kursuse juurde. Tunnikavad asuvad LeMill keskkonnas järgmistel aadressidel:

1. http://lemill.net/lemill-server/content/lessonplans/loodusvoondid-2 -selle tunnikava juurde koostasin ka testi, mille hindamisjuhend ja testi aadress asuvad tunnikavas. Testi koostasin TATS-is ja avaldasin PETS-is. Tegemist on loodusvööndite üldise osa kokkuvõtva testiga.

2. http://lemill.net/lemill-server/content/lessonplans/ekvatoriaalne-vihmamets – tunnikava on koostatud ekvatoriaalsete vihmametsade kohta, kus kinnistatakse teadmisi antud loodusvööndist ülesannete lahendamisega, ülesanded asuvad http://lemill.net/lemill-server/content/exercises/ekvatoriaalne-vihmamets-1. Seda ülesannet võib õpetaja samuti hinnata vastavalt hindamisjuhendile.

3. http://lemill.net/lemill-server/content/lessonplans/loodusvoondid-3 – tegemist tunnikavaga, mis viiakse läbi arvutiklassis ja rühmatööna. Tulemuseks peaks olema põnevad pildiseeriad koos viktoriiniga.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga