Kodutöö: Tunnikavad

Tunnikava NR 1: Dokumentide loomine ja jagamine ühistööks

Tunnikava NR 2: Failide süsteem Google Drives

Tunnikava NR 3: Helifaili loomine programmiga Vocaroo

Kuna iga tundi ma eraldi ei hinda ja sellist hinnangut nagu koolis kasutatakse, ka ei soovi rakendada, siis arvan, et piisavaks motivatsiooniks kursuslastele on koostatud tööde arvestus. See arvestus kuulub kogu kursusematerjali kohta ja kursuse läbinuks loen alles siis kui õppija on kõik nõutud ülesanded sooritanud.
Iga tabelis märgitud ülesande eest saab kursuslane märgitud lahtri. See saab olema justkui sooritatud tööde edenemisriba.

Mõtted mõlguvad ka õpimärkide suunas, millega puutusin kokku ülikoolis Hans Põldoja loengus. Need oleks tõeliselt head kinnitused, et loodud materjal on vastu võetud koolitaja poolt.

Kursuslaste soorituste ülevaade/edenemine: Tehtud tööd koolitusel “Arvuti töövahendina lasteaias.”