Personal tools
You are here: Home
Document Actions

Tere tulemast portaali Projektipaun!

last modified 2011-07-16 06:17 PM

"Projektipaun" on koostööprojektide portaal, mis on valminud Tiigrihüppe Sihtasutuse koolituskursuse "Õpiprojektid ja kaasaegsed tehnoloogiad õppetöös" käigus.

Kursuse õppekava loomisel on aluseks võetud Microsofti ja Rahvusvahelise Haridustehnoloogia Seltsi (ISTE) koostööna valminud metoodika "IKT ooskuste rakendamine õppeprotsessis", mida on kohandanud ja täiendanud Tiigrihüppe Sihtasutus ning mille koolitust viiakse osaliselt läbi Euroopa Sotsiaalfondi toel. Selle kursuse eesmärgiks on pakkuda õpetajatele lahendusi ja näiteid tehnoloogia efektiivseks kasutamiseks ning õpiprojektide läbiviimiseks nii oma aines, kui ka erinevate õppeainete integreerimisel.

Käesolevast portaalist leiab projektihuviline nii teoreetilisi juhiseid, kui ka praktilist abi veebipõhise koostööprojekti läbiviimiseks:
- alamlehel "Koolitus" on kättesaadavad kursuse "Õpiprojektid ja kaasaegsede tehnoloogiad" koolitusmaterjalid ja kursusetööd näidistena kooliastmete lõikes (nii eesti kui vene keeles).
- alamlehelt "Projektikonkursid" on kättesaadavad aastate jooksul õpetajatele suunatud õpiprojektide konkursside tööd, mis sisaldavad terviklikke õpiprojektide kirjeldusi, töös kasutatud tehnoloogiat ja projektide tulemusi. 

Alamleht "Projektipesa" on abiks neile, kes soovivad veebipõhist koostööprojekti läbi viia. See sisaldab erinevaid projektiideid, partneriotsingu võimalusi ja informatsiooni veebipõhiste koostööprojektide läbiviimiseks sobivate vahendite kohta. Foorumi kaudu on võimalik ka jagada omavahelisi kogemusi ja küsida nõu asjatundjatelt.   

Edukaid koostööprojekte!

« December 2022 »
Su Mo Tu We Th Fr Sa
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31 

Powered by Plone, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: