Personal tools
You are here: Home Sündmused Huvitav koolitund: üleriigiline võistlus 1.–6. klassi õpilastele
Document Actions

Huvitav koolitund: üleriigiline võistlus 1.–6. klassi õpilastele

by Kai Võlli last modified 2008-02-26 06:29 PM

Johannes Käisi Selts kuulutab välja kirjutiste võistluse 1.–6. klassi õpilastele teemal ”Huvitav koolitund”. Õpilased kirjeldavad ühte tundi, mis on neile väga meeldinud. Ootame käsitsi kirjutatud jutte. Soovi korral lisab tunni andnud õpetaja omapoolse nägemuse lapse kirjeldatud tunnist, et lugejad saaksid parema ülevaate tunni käigust ja tegevustest. Tähtaeg 30. aprill 2008

Õpilase tööle kirjutada märgusõna ja klassi number; lisada kinnine ümbrik järgmiste andmetega:

õpilase ees- ja perekonnanimi, kool, klass, juhendaja õpetaja nimi ning õpetaja meiliaadress või telefoninumber.

Tööd saata hiljemalt 30. aprilliks 2008 aadressil

Elva Gümnaasium

Tartu mnt 3

Elva 61505

Ümbrikule lisada märge „JKSi õpilaskonkurss”.

Parimad tööd valib välja Johannes Käisi Seltsi juhatus. Tulemused selguvad 20. maiks 2008.

Auhindamine toimub kolmes vanusegrupis: 1.–2. klass

3.–4. klass

5.–6. klass

Eriauhind antakse tööle, milles õpilase ja õpetaja kirjeldustest on tunni kui terviku nägu kõige paremini väljaloetav.

Konkurss on seotud Johannes Käisi Seltsi 2008. aasta tegevuse teemaga „Tund – jäämäe veepealne osa õpetaja töös”. Töid tutvustatakse Johannes Käisi Seltsi suvekoolis augustikuus. Suvekooli kava esitame kodulehel enne käesoleva aasta lõppu.

Täpsemat teavet konkursi kohta saab aadressidelt kaja@elvag.edu.ee (Kaja Lepik) ja annek@elvag.edu.ee (Anne Koppel).