Personal tools
You are here: Home Seltsi tegevused 2010.aastal, konverents Tartus 7. jaanuaril 2011 Seltsi 2010. aasta tegevused
Document Actions

Seltsi 2010. aasta tegevused

by Kai Võlli last modified 2010-04-28 08:33 AM

2010. aasta on juubeliaasta – Johannes Käisi sünnist möödub 26. detsembril 125 aastat. Seltsi aastakavas on tavapärased suvekool augustis, kahasse HTMiga kirjutiste võistlus ja aastakonverents. Lisanduvad piirkondlikud Käisi päevad.


Seltsi juhatuse 2009. aprillikuu nõupidamisel kinnitati nii 2009. kui 2010. aasta teemaks "Tervislik õppekeskkond – hariduspüramiidi alus".

Tervise mõiste on äärmiselt lai ning peaks pakkuma huvi mis tahes aine ja kooliastme (ka lasteaia) õpetajale. Vaimne ja füüsiline tervis, koolisport, turvalisus, suhtlemine, partnerlus jne on vaid mõned märksõnad, mis seltsi üritustel kajastuvad.

2010. aasta on juubeliaasta – Johannes Käisi sünnist möödub 26. detsembril 125 aastat. Seetõttu korraldame lisaks traditsioonilistele ettevõtmistele (suvekool, konverents, kirjutiste võistlus) piirkondlikud ühepäevased seminarid, kus tuletame meelde Johannes Käisi põhimõtteid, mida rakendatakse edukalt ka tänases koolis. Esimene seminar toimub 12. mail Elvas.

Tavapäraseks saanud suvekool toimub 18.–19. augustil. Täpsem info toimumiskoha ja ajakavaga ilmub mais seltsi listis, kodulehel ja ajakirjanduses. Õpetajateni peaks teave jõudma ka maavalitsuste haridusosakondadest.

Pedagoogiliste kirjutiste võistluse kuulutame välja sügisel pärast Johannes Käisi Seltsi ja Haridus- ja Teadusministeeriumi koostöölepingu uuendamist. Seekordsel võistlusel antakse eraldi välja Kalju Lehe nimeline preemia edukalt esinenud üliõpilastele.

Seltsil jätkab koostööd Peri POÜga. Seega on võimalik tunnustada õpetajaid Johannes Käisi preemiaga. Preemiakandidaatide töö tutvustused vabas vormis vastavalt statuudile palub juhatus saata hiljemalt 20. novembriks elektrooniliselt pille.liblik@mv.werro.ee.

Seltsi juubelikonverents toimub Tartus jaanuaris 2011.

Konverentsile järgneb põhikirja kohaselt seltsi aruandluskoosolek.


Powered by Plone, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: