Personal tools
You are here: Home Seltsi tegevused 2010.aastal, konverents Tartus 7. jaanuaril 2011 Parksepa lauluväljakul alustati õuesõppeaastat Johannes Käisile mõeldes
Document Actions

Parksepa lauluväljakul alustati õuesõppeaastat Johannes Käisile mõeldes

by Kai Võlli last modified 2011-04-29 07:29 PM

Mitusada mudilast ja nende õpetajad Võru maakonna lasteaedadest kogunes kolmapäeva hommikul Võru valda Parksepa lauluväljakule.


Mitusada mudilast ja nende õpetajad Võru maakonna lasteaedadest kogunes kolmapäeva hommikul Võru valda Parksepa lauluväljakule, et koos loodust vaadelda, uurida ja avastada.

„Loodusega koos toimetades on oluline paindlikkus, ilmastikuoludega arvestamine, õige rõivastuse ja õigete tegevuste valik. Loodusvaatlused on alushariduse õppekava lahutamatu osa, tänase õppepäeva muudab väärtuslikuks kogu maakonna laste ja õpetajate koostegemise rõõm,” sõnas Võru maavalitsuse haridus- ja sotsiaalosakonna juhataja Pille Liblik.

Õppepäev lõppes ühislaulmisega. Iga laps sai ürituselt kaasa isetehtud teadmistekotikese, milles looduslikest materjalidest õppevahendid.

Õueõppeaasta avaürituse peakorraldajad olid Võru lasteaia Sõleke õpetaja Merle  Kõivumägi ja Parksepa lasteaja juhataja Anu Sarap. Õppepäev oli ühtlasi pühendatud koolimees Johannes Käisi 125. sünniaastapäevale.

Tekst ja pilt Lõunalehes


Powered by Plone, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: