Personal tools
You are here: Home Programm Sõpruskoolid Euroopas/Twinning
Document Actions

Programm Sõpruskoolid Euroopas/eTwinning

by admin last modified 2008-05-06 12:53 PM

Sõpruskoolid Euroopas/eTwinning on osa Euroopa Komisjoni Life Long Learning programmist ja pakub Euroopa koolidele võimalust teha interneti kaudu koostööd - ühiselt õppida, suhelda ja vahetada õppematerjale.

Selleks on loodud portaal www.etwinning.net , kus on lihtsad ja turvalised suhtlemis- ja töövahendid ning kuhu on koondatud usaldusväärsed andmed koostööst huvitatud koolide kohta.

Programmi Sõpruskoolid Euroopas/eTwinning kaudu saavad kaks Euroopa eri riigis asuva kooli õpilased-õpetajad  ühiselt õppida ja koostööd teha.

Koostöö käigus on õpilastel ainulaadne võimalus õppida tundma oma eakaaslasi teistest riikidest ja saada teadmisi teiste maade kultuuri kohta, panna proovile oma suhtlemis- ja meeskonnatöö oskus, näidata üles leidlikkust infotehnoloogia kasutamisel ja praktiseerida võõrkeeli.

Õpetajad saavad vahetada väärtuslikke pedagoogilisi kogemusi ja kasutada igapäevases õppetöös kaasaegseid e-õppe meetodeid. eTwinning programmiga liitunud õpetajate võrgustik moodustab omanäolise praktikakogukonna, kus otsitakse uusi meetodeid ja võimalusi, et anda õpilastele paremad teadmised ja oskused infoühiskonnas toimetulekus.

Programmi Sõpruskoolid Euroopas/eTwinning koordineerib European Schoolnet ja toetab Euroopa Komisjon. Eestis koordineerib programmi Tiigrihüppe Sihtasutus.

Projektis osaleda soovivad koolid saavad abi kesksest kasutajatoest  European Schoolnetis ja kohalikust kasutajatoest Tiigrihüppe Sihtasutuses.

Kutsume teid  virtuaalsele ringkäigule, mis tutvustab eTwinningu keskset portaali ja koostöövõimalusi eTwinningu kaudu.

Tere tulemast www.etwinning.net


Powered by Plone, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: