Personal tools
You are here: Home Käsiraamatud ja tööriistad VALIK VEEBIPÕHISEID TÖÖRIISTU MagazineFactory veebipõhise ajakirja loomiseks
Document Actions

MagazineFactory veebipõhise ajakirja loomiseks

by Elo Allemann last modified 2006-02-24 10:58 PM

MagazineFactory on käepärane vahend õpetajatele ja õpilastele veebipõhise ajakirja loomiseks, seda on võimalik kasutada 11 keeles, sealhulgas eesti keeles.

MagazineFactory sobib hästi rahvusvaheliseks koostööks ning seetõttu saab seda kasutada ka  ühe töövahendina  programmi Sõpruskoolid Euroopas/eTwinning raames. Selleks, et MagazineFactory ilmuks töövahendina ka Teie  eTwinningu töölauale, tuleb ühendust võtta  Thomas Maieriga (thomas.maier@eun.org) European Schoolnetist, kes loob kasutajakonto.

MagazineFactory on populaarne vahend erineva otstarbe ja kontekstiga veebiajakirjade loomiseks. Võrguajakiri võib olla nii üksik projekt kui ka  pikemaajaline ajakiri, mida siis toimetatakse kogu kooliaasta vältel.  MagazineFactory annab võimaluse nii õpilastele kui ka õpetajatele töötada toimetajate ja ajakirjanikena ning avaldada omaenda veebipõhine ajakiri. Õpetaja on peatoimetaja, õpilased on ajakirjanikud. MagazineFactory on kõigile huvilistele tasuta kasutamiseks.

MagazineFactory't kasutaja saab lisaks eesti keelele valida veel taani, inglise, soome, prantsuse, saksa, islandi, läti, leedu, norra ja rootsi keele vahel.

MagazineFactory eestikeelse portaali leiate http://www2.edu.fi/magazinefactory/?str=15&lang=4