Personal tools
You are here: Home 7. oktoobri koolituse projektiideed
Document Actions

7. oktoobri koolituse projektiideed

7. oktoobril 2006 toimunud eTwinning päeval sündisid rühmatöödes mitmed head projektiideed.
Traditsioonid rahvakalendris by Elo Allemann — last modified 2006-10-07 09:06 PM
Projektiidee autorid: Ave Teder- Tallinna Tehnikagümnaasiumi eesti keele ja kirjanduse õpetaja; Malle Teras- Jäneda Põhikooli inglise keele õpetaja; Sirje Klaos -Tallinna Ülikooli õppejõud Ene Laur - Valgu Põhikooli arvutiõpetuse õpetaja
Aastaajad metsas by Elo Allemann — last modified 2006-10-07 08:46 PM
Projektiidee autorid Viive Abel Kuusalu Keskkooli arvutiõpetuse õpetaja; Salme Allik - Karksi-Nuia Gümnaasiumi saksa keele õpetaja; Anneli Tumanski – Väätsa Põhikooli inglise keele õpetaja.
Tuttavaks impressionistide kaudu by Elo Allemann — last modified 2006-10-07 08:53 PM
Projektiidee autorid: Anne Nurmik -Jõgeva Kunstikooli kunstiõpetaja; Ene Paks - Rõngu Keskkooli inglise keele õpetaja, Merike Sepp Viimsi Keskkooli klassiõpetaja.
Rahvuslikud jõulutraditsioonid by Elo Allemann — last modified 2006-10-07 09:00 PM
Projektiidee autorid: Inga Korts-Laur - Viimsi Keskkooli ja Neeme algkooli inglise ja saksa keele õpetaja; Vlada Teus-Miller - Karjamaa Gümnaasiumi algklasside ja informaatika õpetaja; Anne Müraus - Rõngu Keskkooli arvutiõpetuse õpetaja.
Kultuur – kuulsad inimesed by Elo Allemann — last modified 2006-10-07 09:05 PM
Projektiidee autorid: Juta-Tiia Mägi - Gustav Adolfi Gümnaasiumi rootsi keele õpetaja; Tatjana Gromova - Kohtla-Järve Tamme Gümnaasiumi arvutiõpetuse õpetaja; Eve Klävin – Väätsa Põhikooli eesti ja inglise keele õpetaja.