Personal tools
You are here: Home Õpetaja õpib -koolitused Koolitused Euroopas Tallinnas toimus kutsease arengu õpituba algklasside õpetajatele
Document Actions

Tallinnas toimus kutsease arengu õpituba algklasside õpetajatele

by Elo Allemann last modified 2007-09-13 03:37 PM

7.- 10. juunil 2007 toimus Tallinnas eTwinningu rahvusvaheline koolitus Eestis, millest võttis osa 70 õpetajat 20 Euroopa riigist.

Kutsealase Arengu Õpitoa  korraldas Tiigrihüppe Sihtasutuskoostöös European Schoolnetiga.

Koolituse käigus õpiti eesti õpetajate juhendamisel uute info- ja kommunikatsioonitehnoloogia vahendite kasutamist ning jagati  üksteisega kogemusi, mida on andnud  eTwinning koostööprojektides osalemine.

Koolitused ja workshopid toimusid Viimsi ning Rocca al Mare koolides. Osa koolitusest viidi läbi Rocca al Mare Vabaõhumuuseumis, kus õpetajatele tutvustati eMapps mängu kaudu GPS tehnoloogia kasutamise võimalusi õppetöös.

Koolitusel toimunust saab rohkem lugeda Tallinna kutsealse arengu õpitoa blogist ja koolituse veebilehelt