Personal tools
You are here: Home Õpetaja õpib -koolitused Koolitused Euroopas Projektikonkursi võitjad osalesid rahvusvahelistel koolitustel
Document Actions

Projektikonkursi võitjad osalesid rahvusvahelistel koolitustel

by Elo Allemann last modified 2008-05-06 02:11 PM

2006./2007. aastal osalesid sõpruskoolide programmi rahvusvahelistel koolitustel ehk kutsealase arengu õpitubades, need õpetajad, kelle projektid võitsid Tiigrihüppe SA poolt korraldatud rahvusvaheliste koostööprojektide projektikonkursi.

Sloveenias toimunud õpitoas osalesid Kiili Gümnaasiumi õpetaja Külli Kaasik ja Pärnu Vanalinna Põhikooli õpetaja Tuuli Koitjärv.  Loe  muljeid koolitustest eTwinningu blogist.

Slovakkia toimunud koolitusel osalesid Helja Kirber Tartu Forseliuse Gümnaasiumist, Siret Lahemaa Lauka Põhikoolist ja Ringo Saar Väätsa Põhikoolist.  Slovakkia koolitusest võttis osa ka eTwinningu ekspertgrupi liige Ingrid Maadvere. Koolituse kohta saab osalejate muljeid lugeda eTwinningu blogist .

Kõikide 2006.2007. õppeaastal toimunud rahvusvaheliste koolituste kohta leiab lisainfot kesksest portaalist, kus on viited koolituste kodulehtedele.