Personal tools
You are here: Home Õpetaja õpib -koolitused Koolitused Euroopas Kutsealase arengu töötoad 2006./ 2007. õppeaastal
Document Actions

Kutsealase arengu töötoad 2006./ 2007. õppeaastal

by Elo Allemann last modified 2007-09-13 02:22 PM

On selgunud, missugustes riikides toimuvad järgmisel aastal kutsealase arengu töötoad.

Programmi Sõpruskoolid Euroopas/eTwinning koolitused õpetajatele ehk kutsealase arengu töötoad on olnud väga edukad ja pälvinud osalejate heakskiidu.

Varakevadel palus  eTwinningu keskne kasutajatugi infot selle kohta, missugused rahvuslikud kasutajatoed on valmis korraldama kutsealase arengu töötuba.

Oma valmisolekust teatasid kolmeteistkümne riigi rahvuslikud kasutajatoed, kolmeteistkümne riigi hulgast valiti välja üksteist riiki.

2006/2007 õppeaastal toimuvad kutsealase arengu õpitoad Inglismaal, Rootsis, Portugalis, Belgias, Hollandis, Iirimaal, Soomes, Sloveenias, Slovakkias ja Saksamaal.

Eestis toimub koolitus esialgse kava järgi   7.-10. juunil 2007, mil ootame külla õpetajaid teistest Euroopa riikidest.  

Kindlasti saavad ka järgmisel õppeaastal Tiigrihüppe SA toel  kutsealase arengu töötubades osaleda ka Eesti õpetajad.  Kui palju õpetajaid ja missugustel tingimustel Tiigrihüpe Euroopas toimuvatele koolitustele saata saab, selgub mõne aja pärast ja siis leiate selle kohta  teavet samuti siit, eTwinningu Eesti rahvuslikult kodulehelt.

2005./2006. õppeaastal osales Euroopas toimunud koolitustel kokku 7 Eesti õpetajat. Euroopas toimuvatel koolitustel osalemise  üks tingimus oli, et õpetaja oleks  sõlminud eTwinningu raames partnerluse ja loonud partnerlusprojekti.

Lisaks sellele oli koolitustel võimalik osaleda kolmel õpetajal,  kes valiti välja loosiga 30. septembril Rocca al Mare koolis toimunud eTwinning seminaril.


Powered by Plone, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: