Personal tools
You are here: Home Õpetaja õpib -koolitused Koolitused Euroopas Eesti õpetajad osalesid programmi rahvusvahelistel koolitustel
Document Actions

Eesti õpetajad osalesid programmi rahvusvahelistel koolitustel

by Elo Allemann last modified 2008-05-06 02:09 PM

Eesti õpetajad osalesid 2006./2007. õppeaastal kahel eTwinning rahvusvahelisel koolitusel, mis toimusid Sloveenias ja Slovakkias.

Sõpruskoolide programmi üheks osaks on rahvusvahelised koolitused ehk eTwinnning kutsealase arengu õpitoad (Professional Development Workshops), mida korraldatakse eTwinninguga liitunud õpetajatele kogu õppeaasta jooksul Euroopa eri riikides.

Eestist osalesid kutselase arengu õpitubades Tiigrihüppe SA korraldatud eTwinning projektikonkursi detsembrikuus selgunud võitjad.

Sloveenias Nova Goricas toimunud koolitusel osalesid Tuuli Koitjärv Pärnu Vanalinna Põhikoolist ja Külli Kaasik Kiili Gümnaasiumist. Õpetajate muljed saab lugeda sõpruskoolide blogist.

Maikuus Slovakkias Bratislavas toimuval koolitusel osalesid Helja Kirber Tartu Forseliuse Gümnaasiumist, Siret Lahemaa Lauka Põhikoolist, Ringo Saar Väätsa Põhikoolist ja eTwinningu ekspertgrupi liige Ingrid Maadvere Lasnamäe Lasteaed-Algkoolist.  Lugeda tasub ka meeleolukat sissekannet blogis.