Personal tools
Document Actions

Rakvere koolituse osalejate nimekiri

by Elo Allemann last modified 2007-10-10 06:42 PM

12. -13. oktoobril programmi Sõpruskoolid Euroopas/eTwinning osalejate nimekiri.

 

EESNIMI

PEREKONNANIMI

KOOL

AINE, MIDA ÕPETATE

Majutus hotellis Wesenberg

  1.  

Anneli

Meibaum

Lasila Põhikool

inglise keel

ei

  1.  

Katrin

Mägi

Kadrina Keskkool

inglise keel

ei

  1.  

Piret

Steinberg

Rakvere reaalgümnaasium

saksa/inglise keel

ei

  1.  

Lemme

Sulaoja

Kadrina Keskkool

algõpetus, arvutiõpetus, vahel algkl. inglise keel

ei

  1.  

Ingrid

Liiv

Rakvere Eragümnaasium

saksa keel

ei

  1.  

Liis

Olt

Tallinna Lilleküla Gümnaasium

inglise keel

jah

  1.  

Mare

Kütt

Kadrina Keskkool

algõpetus, arvutiõpetus

ei

  1.  

Raili

Peil

Sõmeru Põhikool

inglise keel/eesti keel

ei

  1.  

Alar

Amtus

Tallinna K. Pätsi Vabaõhukool

inglise keel

jah

  1.  

Andra

Moor

Rakvere Reaalgümnaasium

saksa, inglise keel

ei

  1.  

Heli

Järve

Roosna-Alliku Põhikool

infoprmaatika, matemaatika

jah

  1.  

Maris

Uppin

Roosna-Alliku Põhikool

vene keel, saksa keel

jah

  1.  

Anna

Vassiljeva

VK Eragümnaasium

saksa ja inglise keel

jah

  1.  

Elena

Vinogradova

VK Eragümnaasium

eesti keel

jah

  1.  

Kaire

King

Kadrina Keskkool

inglise keel

ei

  1.  

Triin

Lingiene

Elva Gümnaasium

inglise keel

jah

  1.  

Aimi

Jõesalu

Põlva Keskkool

saksa keel

jah

  1.  

Margit

Laidvee

Luunja Keskkool

saksa keel

jah

  1.  

Lee

Mets

Tallinna Reaalkool

inglise keel

ei

  1.  

Sirje

Nurk

Tallinna Muusikakeskkool

inglise keel

jah

  1.  

Jevgenia

Sizova

Jõhvi Vene Gümnaasium

inglise keel

jah

  1.  

Ene

Martma

Haljala Gümnaasium

inglise keel

ei

  1.  

Leida

Sepp

Viljandi Maagümnaasium

inglise keel

jah

  1.  

Merike

Saar

Tallinna Prantsuse Lütseum

inglise keel

jah

  1.  

Ljudmila

Tiits

Kohtla-Jarve Ühisgümnasium

Inglise keel

jah

  1.  

Astrid

Sildnik

Kose Gümnaasium

saksa keel

ei

  1.  

Jaanika

Soitu

Kohtla Järve Ühisgümnaasium

inglise keel

jah

  1.  

Julia

Kalamajeva

Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium

inglise keel

jah

  1.  

Eelika

Lüll

Harmi PK

Inglise keel

jah

  1.  

Irina

Ševtšenko

Kauksi Põhikool

Saksa, vene keel

jah

  1.  

Krista

Rammo

Surju Põhikool

inglise keel

ei

  1.  

MERLE

TEEVER

Tallinna 21.Kool

inglise keel

jah

  1.  

Urve

Veersoo

Loksa 1. keskkool, Kolga keskkool

inglise keel, bioloogia

jah

  1.  

Signe

Ojasalu

Kadrina Keskkool

inglise keel

ei

  1.  

Anne

Kraubner

Tamsalu Keskkool

inglise keel

ei

  1.  

Merike

Sisask

Tallinna Inglise Kolledž

inglise keel

jah

  1.  

Anne

Mäeots

Sõmeru Põhikool

inglise keel

ei

  1.  

Tiina

Erala

Sõmeru Põhikool

Inglise keel, eesti keel

ei

  1.  

Inge

Kuusemaa

Ahula Lasteaed-algkool

algklassid ja arvutiõpetus

ei

  1.  

Merike

Sikk

Kadrina Keskkool

Inglise keel

ei

OOTEL

 

 

 

 

 

  1.  

Karin

Joasaar

Sillaotsa Põhikool

saksa keel

jah

  1.  

Kati

Palmsalu

Tamsalu Gümnaasium

algklassid, kunst

ei

  1.  

Liina

Palu

Mikitamäe Kool

matemaatika, direktor

jah

 

 


Powered by Plone, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: