Personal tools
Document Actions

eTwinning koolitus võõrkeeleõpetajatele

by Elo Allemann last modified 2007-10-08 10:42 PM

12.- 13.oktoobril 2007 toimub Rakveres kahepäevane koolitus, kuhu oodatakse kõiki võõrkeele õpetajaid, kes soovivad sel õppeaastal teha internetipõhist koostööd õpetajate-õpilastega mõnest Euroopa koolist ning siduda rahvusvahelist suhtlemist ja projektitööd võõrkeeleõpetusega.

Koolitus algab reedel, 12.oktoobril Rakveres hotellis Wesenberg (Tallinna mnt 25) 

Esimesel päeval tutvustame sõpruskoolide programmi võimalusi ja esitleme käimasolevaid projekte, samuti tutvustame projektõppe sidumist võõrkeeleõpetusega ning eTwinning projektide lõimimist õppekavaga. Arutatakse, kuidas saab partnerlusprojektide abil saavutada häid tulemusi võõrkeeleõppes. 

Koolituse teine päev toimub laupäeval, 13. oktoobril Rakvere Reaalgümnaasiumis, kus anname ülevaate Sõpruskoolide programmi portaalist www.etwinning.net ning tutvustame lähemalt eTwinning portaali võimalusi alates partnerkooli leidmisest ja lõpetades partnerluse sõlmimisega.

Teisel koolituspäeval on väga suur osa praktilisel tegevusel, mitmesugustes töötubades saab  ülevaate veebipõhistest vabavaralistest töövahenditest, mis sobivad kasutamiseks projektitöös. Tiigrihüppe SA koolitajad tutvustavad ajaveebi ehk blogi, wiki, veebipõhiseid slaidide loomise programme ja pilditöötlusprogramme ning keskkonda Le Mill õppematerjalide loomisel. 

Koolitusel osalemine on õpetajatele tasuta. Majutust vajavatele osalejatele ööbimine hotellis Wesenberg.

Hotelli on broneeritud öömaja neile, kes märksid osalusankeeti, et soovivad majutust, vt märget osalejate nimekirjas

KOOLITUSE AJAKAVA
OSALEJATE NIMEKIRI

Lisainfo

elo@tiigrihype.ee


Powered by Plone, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: