Personal tools
You are here: Home Õpetaja õpib -koolitused Koolitused Eestis Toimunud koolitused Internetipõhiste töövahendite koolitus
Document Actions

Internetipõhiste töövahendite koolitus

by Elo Allemann last modified 2006-03-02 06:20 PM

Kutsume kevadisel koolivaheajal osalema koolitusel, kus tutvustame uusi töövahendeid, mida saab edukalt kasutada ka eTwinning projektide loomisel.

Koolitusel tutvustab Tallinna Lilleküla Gümnaasiumi õpetaja ja Tiigrihüppe SA koolitaja Meeri Sild lähemalt, kuidas saab õppetöös kasutada internetipõhiseid töövahendeid, nagu
blogi (veebipäevikute loomiseks) www.blogger.com
podcasting (audiofailidega veebipäevikute loomiseks) www.podcast.net
wiki (kollektiivne tekstiloome) http://pbwiki.com

Palume kõigil, kes soovivad sellel koolitusel osaleda, anda endast märku hiljemalt 10. märtsiks  e-posti aadressil elo@tiigrihype.ee  Koolitus toimub 23. märtsil 2006 ning kestab koos kohvipausiga neli tundi.
Koolitusel osalemine on kõikidele soovijatele tasuta. Koolituse toimumise koha ja kellaaja täpsustame hiljem.
Elo Allemann
Tiigrihüppe SA