Personal tools
You are here: Home Uudised
Document Actions

Up one level
Türi Gümnaasiumi ja Kreeka 5o Gymnasio Aigalew internetipõhine partnerlusprojekt saavutas rahvusvahelisel võistlusel teise koha by Elo Allemann — last modified 2006-01-16 03:59 PM
Eesti õpetajate töö sai Austrias toimunud konverentsil rahvusvahelise tunnustuse osaliseks. Partnerlusprojekt "Minu nädal", milles osalevad Türi Gümnaasiumi õpilased ja õpetajad, saavutas koolide koostöö kategoorias teise koha. Auhinna andis Türi kooli õpetaja Kristel Vahtrale ja Kreeka kooli õpetaja Maria Tentzeraki üle Euroopa volinik Jan Figel. Õpetajad, kelle loodud partnerlusprojekt saavutas teise koha, saavad osaleda programmi Sõpruskoolid Euroopas koolitusseminaril.
Sõpruskoolid Euroopas aastakonverentsil osaleb kuus Eesti õpetajat by Elo Allemann — last modified 2006-01-11 04:26 PM
Linzis toimuval konverentsil osalevad Türi Gümnaasiumi õpetajad Laine Aluoja ja Kristel Vahtra ning Lilleküla Gümnaasiumi õpetaja Meeri Sild, Kiili Gümnaasiumi õpetaja Esta Kullamaa, Pärnu Koidula Gümnaasiumi õpetaja Tiiu Leibur ja Pärnu Kutsehariduskeskuse õpetaja Varje Tipp, kes kõik on koos oma õpilastega on leidnud sõpruskooli ja loonud koostööprojekti.
Türi Gümnaasiumi ja Kreeka 5o Gymnasio Aigalew partnerlusprojekt "Minu nädal" by Elo Allemann — last modified 2006-01-11 03:19 PM
Partnerlusprojekt "Minu nädal" valiti programmi Sõpruskoolid Euroopas/eTwinning peaauhinna kuueteistkümne nominendi hulka. 13.- 15. jaanuarini toimub Austria linnas Linzis programmi Sõpruskoolid Euroopas aastakonverents, kus kuulutatakse välja võistluse võitjad. 2005. aasta Peaauhinna võitjaid ootab 4-päevane laager Lanzarote saarel. Türi Gümnaasiumi matemaatikaõpetaja Laine Aluoja räägib partnerlusprojektist "Minu nädal".
Socrates ootab koostööprojektide taotlusi by Elo Allemann — last modified 2006-05-03 05:19 PM
1. veebruariks 2006 ootab Socrates Eesti büroo taotlusi Comenius koolide koostööprojektis osalemiseks. Kaaluge võimalust taotleda toetust ka programmi Sõpruskoolid Euroopas/eTwinning raames koostatud projektile.
Türi Gümnaasiumi partnerlusprojekt on eTwinning-auhinna nominent by Elo Allemann — last modified 2005-12-21 07:18 PM
Türi Gümnaasiumi ja Kreeka 5o Gymnasio Aigalew partnerlusprojekt "Minu nädal" valiti koolidevahelise koostöö kategoorias eTwinning-auhinna üheks nominendiks.
MagazineFactory eesti keeles by Elo Allemann — last modified 2006-01-25 05:45 PM
Alates detsembrikuust on MagazineFactory't, mis on käepärane vahend õpetajatele ja õpilastele veebipõhise ajakirja loomiseks, võimalik kasutada 11 keeles.
Õpetajate koolitusseminar Maltal by Elo Allemann — last modified 2006-03-02 06:55 PM
Pärnu Kutsehariduskeskuse õpetaja Varje Tipp ja Kihnu Põhikooli õpetaja Ingrid Võsu osalesid Maltal üle-euroopalise programmi Sõpruskoolid Euroopas/eTwinning koolitusseminaril. Varje Tipp kirjutas lähemalt, millest seminaril räägiti.
Õpetajate koolitusseminar Maltal by Elo Allemann — last modified 2005-12-14 12:01 PM
Itaalia õpetajad jagasid programmis Sõpruskoolid Euroopas osalemise kogemusi by Elo Allemann — last modified 2005-12-14 12:09 PM
6.-7. detsembril 2005 kogunesid Firenzesse Itaalia õpetajad, et teha vahekokkuvõte, kuidas on sujunud programm Sõpruskoolid Euroopas/eTwinning Itaalia koolides.
Rahvuslikud kasutajatoed kohtusid Firenzes by Elo Allemann — last modified 2005-12-13 07:56 PM
5.detsembril kohtusid Firenzes Sõpruskoolid Euroopas/eTwinningu rahvuslikud kasutajatoed Euroopa eri maadest.
Seminar Tallinna Õpetajate Majas by Elo Allemann — last modified 2005-03-02 01:28 PM
Neljapäeval, 3. märtsil toimub Tallinna Õpetajate Majas inglise keele õpetajatele seminar.
Intervjuu Eesti õpetaja Meeri Sillaga by Elo Allemann — last modified 2005-02-23 03:20 PM
eTwinning-portaali avalehel näevad kogu Euroopa õpetajad intervjuud meie õpetajaga.
eTwinning-sõnumit on edastatud nii Tallinnas kui Pärnus by Elo Allemann — last modified 2005-02-07 04:30 PM
Aasta algus on olnud eTwinning-meeskonnale kiire aeg!
Konverents "Eesti kool - Euroopa kool" Pärnus by Elo Allemann — last modified 2005-02-08 03:03 PM
Kolmapäeval, 2. veebruaril toimub Pärnu Maavalitsuse saalis (Akadeemia 2) konverents “EESTI KOOL – EUROOPA KOOL”.
eTwinning avakonverents Brüsselis by Elo Allemann — last modified 2005-01-10 06:36 PM
Euroopa Komisjon tahab muuta Euroopa koolide sõpruskoostöö üldiseks tavaks. 25 riigi 300 õpetajat ning riiklikku ja Euroopa haridusametnikku kogunevad 14.-16. jaanuarini 2005 Brüsselisse, et arutleda, kuidas saaks Euroopa koolide sõpruskoostööd edasi arendada. Konverents märgib Euroopa Komisjoni eLearning programmi alla kuuluva eTwinning-tegevuse algust.
Tallinna koolide konverents 19.01.2005 by Enel Mägi — last modified 2005-01-17 04:02 PM
Ikt koolis ja rahvusvahelistes koostöövõrgustikes
eTwinning portaali lisandus uusi võimalusi by Elo Allemann — last modified 2006-05-03 05:03 PM
Pärast eTwinning-portaali pidulikku avamist jaanuari keskel on portaali kasutajate jaoks valminud nüüd mitmed lubatud lisavõimalused: