Personal tools
You are here: Home Konkursid Tagasi kooli nädalad eTwinning portaalis
Document Actions

Tagasi kooli nädalad eTwinning portaalis

by Elo Allemann last modified 2008-10-07 02:43 AM

Oktoobri alguseks on kõikides Euroopa koolides õppeaasta hoo sisse saanud. Uut õppeaastat alustab ka sõpruskoolide programm. Terve oktoobrikuu kestavad eTwinning nädalad, mil kutsutakse õpetajaid üle Euroopa koolidevahelist projektitööd alustama.

Sellel õppeaastal on eTwinning nädalad erilised seetõttu, et portaal www.etwinning.net on saanud uue kujunduse, muutunud kasutajasõbralikumaks ning kaasaegsemaks, pakkudes mitmesuguseid uusi võimalusi veebipõhiseks suhtluseks.

Mida pakuvad eTwinning nädalad portaalis www.etwinning.net?

-          Kutsutakse tutvuma uue portaaliga ning uuendama oma profiili. Kiirematele auhinnad.

-         Igal nädala lõpul loositakse kõigi nädala jooksul registreeritud projektide hulgast üks, mille partnerid võidavad endale kõrvaklapid ja veebikaamera.

-         Kui tahate eTwinning projektitööd soovitada ka oma kolleegile, siis kutsuge ta portaaliga tutvuma ning teil on võimalus võita auhind.

-         Saate tutvuda eTwinningu kõige värskema uuendusega - moodulitega ning lähemalt uurida, millega tegu.

-         Jagada oma kogemusi projektitöö kohta veebipäevikus.

Loe täpsemalt eTwinning nädalate kohta siit