Personal tools
Document Actions

KONKURSID 2006./2007. õppeaastal

Up one level
Selgusid parimad sõpruskoolide koostööprojektid by Elo Allemann — last modified 2006-12-19 02:26 PM
Reedel, 15. detsembril toimunud auhinnatseremoonial autasustas Tiigrihüppe SA Sõpruskoolid Euroopas/eTwinning programmi parimaid internetipõhiseid partnerlusprojekte, milles osalevad Eesti õpetajad ja õpilased.
Partnerlusprojektide konkurss by Elo Allemann — last modified 2006-11-21 07:27 PM
Tiigrihüppe SA kutsub õpetajaid osalema programmi Sõpruskoolid Euroopas/eTwinning partnerlusprojektide konkursil.
Ideedekonkursi tulemused on selgunud! by Elo Allemann — last modified 2006-10-19 03:46 PM
Ideekonkurss õnnestus igati. Konkursile laekus palju toredaid ideid, mis kõik on väärt, et neid ka ellu viia. Seda, et eTwinning pakub Eesti õpetajatele huvi, näitas tõsiasi, et ideid lugesid ja oma hinnangu andsid paljud õpetajad Eestimaa eri paigust. Suur tänu kõigile hindajatele, kelle arvamuste põhjal selgusid võistluse võitjad.
Eesti õpetajate projektiideed by Elo Allemann — last modified 2006-11-01 05:48 PM
2006. aasta sügisel kutsus Tiigrihüppe SA Eesti õpetajaid osalema eTwinning projektiideede võistlusel, et tekitada arutelu, missugune võiks olla kasulik eTwinning projekt Eesti õpilaste-õpetajate jaoks. Projektiideede võistlusele laekus ühtekokku 24 head ideed. Kõik esitatud ideed olid nädal aega internetis huvilistele tutvumiseks ja hindamiseks üleval. Pärast kokkuvõte tegemist selgus neli parimat ideed. Lugejate kõige suurema poolehoiu pälvis idee "Virtuaalreis partnerkooli", kuid kuna idee autor oli eTwinningu ekspertgrupi liige Varje Tipp, siis see idee auhinnalisele kohale ei kandideerinud. Ideevõistlusel saavutas esikoha idee " Ühiskonna valupunktid ja positiivsed küljed", Madli-Maria Niit Kuressaare Gümnaasium; teise koha "Kuidas ma endale nime sain?", Tiiu Leibur, Pärnu Koidula Gümnaasium ja kolmanda koha "Kus on kerge olla noor? (Where is it easy to be young?)"Katrin Saks, Pärnu Koidula Gümnaasium. Tutvuge võistlusele saadetud ideedega!
Palju häid projektiideid! by Elo Allemann — last modified 2006-10-10 05:50 PM
Tiigrihüppe SA poolt korraldatud Sõpruskoolid Euroopas/eTwinning projektiideede võistlusele saadeti 25 suurepärast ideed. 15. oktoobrini kestab projektiideede konkursi teine osa, kus kõik saavad konkursile saadetud ideedega tutvuda ja teha nende hulgast oma eelistuse.
Osale projektiideede võistlusel! by Elo Allemann — last modified 2006-10-04 05:58 PM
Tiigrihüppe SA korraldab "Tagasi kooli" ürituste raames projektiideede võistluse Eesti õpetajatele. Projektiideid võistlusel osalemiseks saab sisestada 25. septembrist kuni 9. oktoobrini 2006. Projektiideed on kõigile tutvumiseks ja hindamiseks meie rahvuslikus portaalis väljas 10. oktoobrist kuni 15. oktoobrini 2006.
Internetiturvalisust käsitlevate projektide võistlus by Elo Allemann — last modified 2006-11-17 04:07 PM
Kõiki programmiga Sõpruskoolid Euroopas/eTwinning liitunud koole oodatakse osalema internetiturvalisust käsitlevatel partnerlusprojektide võistlusel. Valida saab kolme koostööprojekti teema vahel. Iga teema käsitlemiseks leiab kesksest portaalist praktilisi soovitusi ja näpunäiteid.