Personal tools
You are here: Home Kursuse tutvustus Kursuse sisu Sissejuhatus
Navigation
Log in


Forgot your password?
 
Document Actions

Sissejuhatus

by Laine Aluoja last modified 2006-02-27 06:42 PM

Koolituskursus “DigiTiiger” on mõeldud õpetajatele, kes soovivad infotehnoloogia vahendeid ainetundides aktiivselt rakendada, kuid on nende kasutamisel seni kõhklevad. Enamus õpetajaid on teadlikud infotehnoloogia kasutamise võimalustest üldiselt. Nad on Interneti vahendusel otsinud informatsiooni, seda töödelnud ja esitanud, samuti on tehnoloogia abi kasutatud kommunikatsiooniks lastevanemate ja kooli vahel. Tunduvalt vähem õpetajaid on aga kokku puutunud õppetöö korraldamise- ja koostööprojektidega veebis.

Kaugel ei ole enam see aeg, mil õpetaja haridustehnoloogiline pädevus on haridussüsteemis hinnatud, sest õppetöö efektiivsus saab käesoleva projekti tulemusena lähematel aastatel kindlasti positiivse tõuke. Kursuse läbinud õpetaja asetub vaieldamatult õpetaja haridustehnoloogiliste pädevuste järgmisele tasemele. Käesoleva kursuse lõpetaja on tehnoloogia võimaluste oskuslik kasutaja, kes oskab kombineerida konstruktivistlikku ja klassikalist õpetamisstiili, luua õpiobjekte ja e-kursuseid.
Millised on IKT kasutamise võimalused koolis, mida kujutavad endast õpetajate haridustehnoloogilised pädevustasemed ning kus jookseb klassikalise ja konstruktivistliku õpetamisstiili piir, seda käesolevas moodulis lähemalt uuritaksegi.

« September 2020 »
Su Mo Tu We Th Fr Sa
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
 

Powered by Plone, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: