Personal tools
You are here: Home Kursused Pärnumaa Varje Tipp V koolitus
Navigation
Log in


Forgot your password?
 
Document Actions

V koolitus

by Varje Tipp last modified 2007-03-26 06:19 PM

V DigiTiigri koolitus algab märtsis. Koolitusele on registreerunud:

  1. Eesi Rosenberg Pärnumaa Kutsehariduskeskus
  2. Irene Vaino Pärnu Noorte Tehnikamaja kontor.ntm@neti.ee
  3. Annika Pruuli Pärnu Ühisgümnaasium annika.pruuli@mail.ee
  4. Anu Alloja Tahkuranna Lasteaed Algkool anualloja@hot.ee
  5. Edda Teearu Pärnu Koidula Gümnaasium edda@koidulag.edu.ee
  6. Tiiu Vendel Pärnu Koidula Gümnaasium vendel@koidulag.edu.ee
  7. Tiiu Leibur Pärnu Koidula Gümnaasium leibur@koidulag.edu.ee
  8. Kaja Tammetalu Pärnu Koidula Gümnaasium kaja@koidulag.edu.ee
  9. Siiri Lopsik Pärnu Ühisgümnaasium ants.lopsik@mail.ee
  10. Sirje Miglai Pärnu Koidula Gümnaasium smiglai@koidulag.edu.ee
  11. Raili Reimets Pärnu Toimetulekukool, Sindi Gümnaasium rare61@hot.ee
  12. Leene Soekõrv Pärnu Kuninga Tänava Põhikool leenesoekov@yahoo.com
  13. Luule Kustassoo Pärnu Vene Gümnaasium luule.kustassoo@mail.ee
« September 2019 »
Su Mo Tu We Th Fr Sa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
 

Powered by Plone, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: