Personal tools
You are here: Home Kursused Järvamaa Täiendkoolituse lisakursus
Navigation
Log in


Forgot your password?
 
Document Actions

Täiendkoolituse lisakursus

by Laine Aluoja last modified 2009-11-08 02:13 PM

Enesekontrolli testi loomine programmiga HotPotatoes ja testide avaldamine veebis (4.grupp)

I õppepäev 16.09.2009
II õppepäev 23.09.2009
Lõpetajad
Anne Martis Laupa PK - lõputöö - http://annemartis.sauropol.com
Õnne Roosileht Kabala PK - lõputöö - http://onneroosileht001.sauropol.com
Ringo Saar Väätsa PK - lõputöö - http://ringosaar.sauropol.com
Marge Kannel Väätsa PK - lõputöö - http://margekannel.sauropol.com
Sirli Biene Türi MG - lõputöö - http://sirlibiene.sauropol.com
Meelis Sulg Türi G - lõputöö - http://meelissulg.sauropol.com
Jaanika Eik Türi G - lõputöö - http://j93aanika.sauropol.com
Ellen Roosileht Türi G - lõputöö - http://ellenroosileht.sauropol.com
Marika Roosileht Türi G - lõputöö - http://marikaroosileht.sauropol.com
Kati Sagar Türi G - lõputöö - http://katisagar.sauropol.com

« May 2019 »
Su Mo Tu We Th Fr Sa
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
 

Powered by Plone, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: