Personal tools
You are here: Home Kursused Järvamaa Täiendkoolituse lisakursus
Navigation
Log in


Forgot your password?
 
Document Actions

Täiendkoolituse lisakursus

by Laine Aluoja last modified 2009-11-25 12:54 PM

Enesekontrolli testide loomine programmiga HotPotatoes ja testide avaldamine veebis (5.grupp)

Esimene õppepäev 13.10
Teine õppepäev 28.10

Osalejad ja lõputööd
Silvi Raidoja Roosna-Alliku PK - lõputöö - http://silviraidoja.weebly.com
Riina Hiob Roosna-Alliku PK - lõputöö - http://riinahiob.weebly.com
Made Talts Roosna-Alliku PK - lõputöö - http://madetalts.weebly.com
Tiina Guutmann Roosna-Alliku PK - lõputöö - http://tiinaguutmann.weebly.com
Ille Krimm Imavere PK - lõputöö - http://illekrimm.weebly.com
Margit Reinpõld Imavere PK - lõputöö - http://margitreinpold.weebly.com
Leelo Kivirand Türi MG - lõputöö - http://leelokivirand.weebly.com
Anu Arulepp Türi MG - lõputöö - http://anuarulepp.weebly.com
Kristel Vahtra Türi G - lõputöö - http://kristelvahtra.sauropol.com

« September 2019 »
Su Mo Tu We Th Fr Sa
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
 

Powered by Plone, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: