Personal tools
You are here: Home Koolitaja info Kuidas ja mida esitada
Navigation
Log in


Forgot your password?
 
Document Actions

Kuidas ja mida esitada

by Neeme poolt kokku pandud Kairi kirjde põhjal last modified 2012-02-24 10:25 AM

Kuna info on mööda erinevaid meile laiali iga kord enne aruande esitamist tuleb vanu kirju taga otsida, siis püüks kõik siia kokku koondada. Küllap jääb mul midagi puudu, aga eks täiendage.

Seoses dokumendihalduse TH infosüsteemi üleminekuga muutub veidi aruannete, allkirjalehtede, avalduste jms. saatmise kord.

Kursuste aruandlusega seotud dokumendid palun edaspidi saata järgmiselt:
1. Kursuste aruanded AINULT digitaalselt allkirjastatult meie assistendi, Kristel Laaniste e-postiaadressile: kristel.laaniste@tiigrihype.ee
2. Allkirjalehed endiselt tavalise postiga!

Ette rutates ütlen veel, et kunagi kaugemas tulevikus on lootust, et me ei pea ka allkirjalehti enam genereerima paberkujul, aga sinnani on veel veidi aega :)

Sõidukulude kompenseerimisega seotud dokumendid palun edaspidi saata järgmiselt:
1. Avaldus AINULT digitaalselt allkirjastatult meie assistendi, Kristel Laaniste e-postiaadressile: kristel.laaniste@tiigrihype.ee
2. Bensiinitšekid/piletid endiselt tavalise postiga!


Tere!
Seoses sellega, et nüüd on võimalik transpordikulude avaldused esitada digitaalselt allkirjastatult ja tšekid ning piletid tulevad eraldi postiga, on tekkinud meie assistendil, Kristelil mõned ettepanekud. Selleks, et kõik paberid üheskoos õigesse kohta satuksid ning et Kristeli aega natukene kokku hoida, palume, et esitaksite edaspidi tšekid ja piletid paberile kleebitult. Kui võimalik, võiks need ka skaneerida ning esitada koos avaldusega e-posti teel, kuid kui skaneerimise võimalust ei ole, aitavad kleebitud piletid Kristelil kiiremini skaneerimistoimingud läbi viia ja midagi ei kao ka ära.
Piletite kleepimise leht on saadavalt plones.

Tervitades, Kairi

« July 2022 »
Su Mo Tu We Th Fr Sa
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
 

Powered by Plone, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: