Personal tools
You are here: Home Members Varje koduleht DigiTiigri põhikoolitusel osalenud õpetajad
Navigation
Log in


Forgot your password?
 
Document Actions

DigiTiigri põhikoolitusel osalenud õpetajad

by Varje Tipp last modified 2011-09-28 07:54 PM

DIGITIIGRI põhikoolitusel osalejad
Koolituskeskus nr.23
Pärnumaa Kutsehariduskeskus, Niidu park 8//12, Pärnu
Koolitaja: Varje Tipp
Aastast 2006 - ………………..
1. Aadomaa Kaja
2. Aigro Sirje
3. Ailt Aile
4. Andrea Ülle
5. Annuste Aive
6. Borkvel Anne
7. Broberg Airi
8. Danziger Marju
9. Eelmäe Anu
10. Eenraid Peep
11. Fedšenko Elsa
12. Frei Lauri
13. Ilp Vaike
14. Jaagant Leili
15. Jaakson Ene
16. Jakobsoo Aavo
17. Jesjutina Maie
18. Juurikas Ege
19. Jürgens Terje
20. Jürisson Merle
21. Kaio Agnes
22. Kaljula Tiia
23. Kangur Kristi
24. Kase-Tonna Enela
25. Katai Elve
26. Kobolt Katrin
27. Kodasmaa Eda
28. Koitjärv Tuuli
29. Koppel Ene
30. Krinal Anu
31. Kukk Inga
32. Kukk Jaana
33. Kukk Ly
34. Kurvits Karin
35. Kuura Endla
36. Kärner Daisy
37. Kärner Maire
38. Kübarsepp Ene
39. Laas Anu
40. Lange Juta
41. Leht Signe
42. Lekk Urmas
43. Leping Ruth
44. Leps Ivi
45. Lillak Hele
46. Lilleste Heli
47. Limberg Monika
48. Lootus Sirje
49. Lopsik Siiri
50. Lusik Leelo
51. Luts Karin
52. Lõõbas Eerika
53. Madisson Marina
54. Maibach Piret
55. Mardik Lea
56. Maripuu Kaja
57. Matvejeva Larissa
58. Mere Andra
59. Merilo Eve
60. Merisaar Inga
61. Metspalu Airi
62. Minn Anneli
63. Mitt Heli
64. Mitt Kai
65. Mõis Reet
66. Mölder Kristi
67. Mölder Marge
68. Naissoo Tiiu
69. Noppel Vilve
70. Näär Reet
71. Ojala Janne
72. Ojasoo Eve
73. Ollo Viive
74. Oltre Ene
75. Orav Kaja
76. Palginõmm Merike
77. Parrol Sirje
78. Paulmann Urve
79. Pik Jürgen
80. Pillisner Rita
81. Ploom Ingrid
82. Pruuli Annika
83. Puidet Jüri
84. Põldsam Žanna
85. Päit Anu
86. Rahtma Merike
87. Rahu Kaie
88. Raudoja Malle
89. Raudver Signe
90. Riismaa Annika
91. Rinaldo Kaja
92. Rosenberg Eesi
93. Rätsep Anne
94. Salundi Heli
95. Seiman Elle
96. Semenov Sirje
97. Sepp Kristel
98. Siigur Jane
99. Siimer Leelia
100. Sikk Elve
101. Simberg Andrus
102. Soekov Leene
103. Soomann Värdi
104. Suigusaar Epp
105. Talts Ulvi
106. Tamm Margit
107. Tamm Sirje
108. Tammaru Anne-Maarja
109. Tammearu Liliana
110. Tammekivi Sarmiite
111. Tapp Eve
112. Teearu Edda
113. Teemägi Kaire
114. Tiimus Ülle
115. Tomson Rita
116. Treial Kristi
117. Truu Kristel
118. Tsekmarjov Sergei
119. Tõnsing Riina
120. Urbel Merike
121. Vaga Ruth
122. Vahtramäe Signe
123. Veeris Lydia
124. Veeroja Piia
125. Veesalu Enn
126. Veike Ilona
127. Vunk Aili
128. Võsu Ingrid
129. Västrik Heili
130. Õis Pille
131. Õmblus Liina


Powered by Plone, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards: